Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak zadbać o nowy samochód? Drim-Car Zabezpieczenie antykorozyjne.Prezentowany film przedstawia atuty wykonania podstawowej usługi Konserwacji podwozia w naszej Firmie. Czyli schludnie ,czysto, i trwale.Sprawdz inne nasze filmy. Oraz zapraszam na nasz fanpeg:
https://www.facebook.com/DrimCarPodkarpacie/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Jak zadbać o nowy samochód? Drim-Car Zabezpieczenie antykorozyjne.

  1. Dzień dobry, oglądając Wasz film pokazuje Pan, że w pierwszej kolejności odtłuszczania jest powierzchnia, później podkładowana, na to przychodzi docelowy środek, który jest miękki i zarazem szczelny a potem konserwowane są profile zamknięte woskiem. Czy to są środki polskiej produkcji ?

  2. Mi brakuje jednej rzeczy…..
    Jakbym ja robił u siebie taką konserwacje to na pewno zabezpieczył bym całą powierzchnię ,która przykryta jest pseudo plastikami. Tam pan zrobił to połowicznie. Newralgicznycm miejscem są otwory w błotnikach czy progach . Tam, w wyniku instalacji plastikowej osłony zostaje naruszona warstwa izolacyjna – farba . Każde zdjęcie tego elementu powinno skutkować czyszczeniem plastikowego elementu, umieszczonych na nim kołków a następnie ponowne nałożenie warstwy ochronnej ,np. wosku ( mówimy oczywiście o zdrowej stali )

    Patrząc ogólnie na całokształt wygląda to imponująco, lecz niestety diabeł tkwi w szczegółach.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!