Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak zamontować poszerzenia nadkoli? #101_NaprawOglądaj “101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-1,S07E01,115192
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W tym odcinku sposób na mocniejsze światła. Grzegorz Duda założy efektowne dokładki do błotników, czyli poszerzy nadkola. Zamontuje w SUVie orurowanie, a także zaprezentuje montaż prostej instalacji oświetlenia podłogi na przykładzie samochodu marki Kia.

Grzegorz Duda to mechanik z doświadczeniem zdobywanym w ekstremalnych warunkach – podczas przygotowywania aut do sportu wyczynowego. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z widzami, zdradzając sposoby na pomysłowe modyfikacje i doradzając, jak likwidować często występujące usterki – z wieloma z nich można się uporać bez kosztownych i czasochłonnych wizyt u specjalistów! Prowadzący w przystępny i obrazowy sposób demonstruje proste i nieco bardziej skomplikowane naprawy, inspirując oglądających do zainteresowania się mechaniką i lepszego rozumienia, jak działa samochód, nie zapominając o kwestiach bezpieczeństwa.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Jak zamontować poszerzenia nadkoli? #101_Napraw

  1. Bajka 😎 ja bym zastosował czarne nity. I z tyłu nita przed nitowaniem założył bym podkładki ocynkowane przez co po zerwaniu nita będzie się wszystko trzymało większą powierzchnią do blachy nadkola.

  2. … porażka te komentarze, totalna amatorka, w większości teoretycy a mają najwięcej do powiedzenia. Widać od razu że Audi nie ma wyglądać a za…ć na torze ( zawieszenie Bilstein, duże obręcze kół, opony semislick, dystanse, dodatkowy wlot powietrza na silnik) za niedługo nadwozie będzie całe poobijane a nie daj Boże jakiś dzwon to się budę angola kupi i po przekładce będzie dalej latać, a do tego czasu ewentualna rdza nie zdąży wyjść.
    Trzeba było robić zardzewiałe BMW E36, Passata albo Golfa, na tym poziomie wiedza zakończyła się i tego chcą Janusze" , mieliby o czym pisać

  3. Ja dla mnie to szkoła druciarstwa, niby pomysł jest i pokazane jak zrobić, jedyna słuszna opcja to do gruza można zainstalować w ten sposób jednak do zdrowego auta, technicznie jak i blacharsko to nie wiem nie wiem, druciarstwo…

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!