Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak złożyć sprzęgło URSUS C-360 C-4011 C-355 | Poradnik warsztatowyDziś zapowiadany film o tym jak złożyć poprawnie sprzęgło w Ursusach począwszy od C-4011 i nowszych.

Kolejny etap – czyli montaż w ciągniku i regulacja – będzie nagrany w chwili, gdy będziemy montować sprzęgło w naszej “czterdziestce”.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Jak złożyć sprzęgło URSUS C-360 C-4011 C-355 | Poradnik warsztatowy

  1. Fachowo, robilem ostanio sprzeglo w 360 3P i sugerujac sie schematem ustawienia tarcz z koncowki filmiku nie moglem dojsc do ladu a 3P tracza drugiego stopnia idzie do przodu a pierwszy stopnien dluzszym koncem do tylu.

  2. Tarcza 1 stopnia nie ma możliwości spasowania w ten sposób jak na pańskim rysunku przynajmniej w 3p ponieważ tym kołnierzem opiera się o łożysko które znajduje się w bloki silnika musi iść kołnierzem w stronę skrzyni

  3. Panowie, co jest przyczyną po wymianie tarczy pierwszego stopnia i sprężyn w docisku w c360 że nie wchodzą biegi tylko jest na wszystkich zgrzyt i nie da się wbić biegu? Na wyłączonym biegi normalnie wchodzą. Pierwszy stopień ustawiany na 4 mm, potem na 3 mm,następnie na 7mm. Wałek wom działa jak należy.

  4. Witam. Jestem na etapie składania sprzęgła, i zastanawia mnie taka sprawa czy jest opcja żeby olej z silnika przedostawał się do koła zamachowego przed śruby mocujące koło zamachowe do czopu wału korbowego?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!