Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak zresetować inspekcję – Honda CRV – kasowanie inspekcji /przegląduWejdź na drugi kanał i poucz się angielskiego: https://www.youtube.com/channel/UCVfXb159T4XHT-Hl75-HcjQ/videos

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Jak zresetować inspekcję – Honda CRV – kasowanie inspekcji /przeglądu

  1. Witam. Jestem od nie dawna posiadaczem Hondy CR-V 1.6.Kolego czy jest możliwość zmiany języka na polski w zegarach na desce rozdzielczej. Wszędzie już ustawiłem język polski. A zegary nadal mają język niemiecki. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!