Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak zrobić zaprawkę na karoserii?Czy z niewielkim zdrapaniem lakieru na samochodzie trzeba jechać do lakiernika i wydawać duże sumy na naprawę? Pokazujemy jak samodzielnie poradzić sobie z niewielkimi rysami na karoserii auta.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Jak zrobić zaprawkę na karoserii?

  1. Chryste, nie takim wielkim pędzlem jak do malowania ścian, bierze się mały pędzelek modelarski z końcówką jak igła i tylko wypełnia ubytek, wprawnie nawet dwie warstwy można dać i zrobić to w miarę równo. Po kiego taka wielka kropa jak góra.

  2. Odpowiedź dla znawcy którego szkoda słuchać bo bredzi.
    1. Odtłuszczamy jak chcemy, byle z użyciem odpowiednich środków antysilikonowych, pamiętajmy aby nie używać benzyny bo ona tylko rozciera silikony.
    2. Zależy czy warstwa podkładu (antykorozyjna) została uszkodzona, jeżeli nie to można jeździć i rdzewieć nie będzie, jeśli tak no naprawy trzeba szybko dokonać aby powstrzymać korozję.
    3. Jeżeli autor komentarza jest niekompetentny to niech się nie wypowiada i nie wprowadza ludzi w błąd!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!