Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jeleń, Sarna, Naprawa BMW bez Lakierowania – PDR w ARTCARPrezentowane na filmie #Bmw 4 Performance uległo niefortunnemu wypadkowi z udziałem jelenia, ucierpiał przy tym prawy bok samochodu:
Przedni błotnik uszkodził się w kilku miejscach, a rant błotnika uległ wgnieceniu o kilka centymetrów.
Drzwi przednie prawe, spora deformacja znajduje się na początku drzwi, konstrukcja drzwi i ich wzmocnienie odbiło się od wewnętrznej strony, na zewnętrznym panelu drzwi.

Naprawa przeprowadzona została przy użyciu technik PDR – bez lakierowania

W firmie ArtCar przeprowadzamy nietypowe naprawy:
po gradzie
szkodach parkingowych
aktach wandalizmu
kolizjami ze zwierzeniami

Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi, zapraszamy do kontaktu

NAPRAWY PDR NIE SĄ TANIE, ALE W ŻADEN SPOSUB NIE WPŁYWJĄ NA UTRATĘ WARTOŚĆI SAMOCHODU W PRZECIWIEŃSTWIE DO TRADYCYJNEGO LAKIEROWANIA !!!

#PDR #WGNIECENIE #WGNIOTKA #ARTCAR #BezLakierowania #PaintlessDentRemoval #UsuwanieWgniecen #UsuwanieWgniecenia #WgnieceniePoGradzie #sarna #jelen #Gradobicie #Grad #UszkodzeniaPoGradzie #NaprawaBezLakierowania #NowySacz #Limanowa

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!