Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Junak 131 125: Cruiser dla początkujących bez prawa jazdy: #16 Szybcy i Wolni Vlog👉🏻 Sklep Jednoślad.pl: https://sklep.jednoslad.pl Junak 131 125: Cruiser dla początkujących bez prawa jazdy A: #16 Szybcy i Wolni Vlog
Więcej o motocyklach, skuterach i motorowerach na http://www.Jednoslad.pl
Koniecznie polub nas na Facebooku i Instagramie: http://www.facebook.com/Skuterowocom
https://instagram.com/jednoslad.pl/
Subskrybuj ten kanał: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Skuterowocomtv

Zobacz też:
Testy: http://www.jednoslad.pl/segment/dz-testy/
Przepisy: http://www.jednoslad.pl/segment/prawo/
Dołącz do nas: http://www.jednoslad.pl/spolecznosc/logowanie/rejestracja/
Jednoślad.pl: Kanał portalu motocyklowego. Jednoślad.pl to nie tylko testy motocykli ale także istotna dla Ciebie opinia oraz recenzja.
Sprawdź także najnowszą prognozę pogody:
http://www.jednoslad.pl/lp/pogoda/
oraz nasz motovlog:
http://www.jednoslad.pl/tag/szybcy-i-wolni-vlog/
Junak 131 125: Cruiser dla początkujących bez prawa jazdy A : #16 Szybcy i Wolni Vlog Rowery Jednoślad.pl: http://rowery.jednoslad.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Junak 131 125: Cruiser dla początkujących bez prawa jazdy: #16 Szybcy i Wolni Vlog

  1. posiadam takiego już drugi sezon i spoko. dołożyłem dużą owiewkę, chromowanego gmola i kufer, do pracy świetny:) i wzbudza sympatię

  2. Tak się przyglądam…i….nie wiadomo co to w ogóle jest…ni to cruiser ni chopper…
    Paskuda jak Dealim VT.
    Patrze na niego i patrze…Proporcje ma dobre,ale jak zastanowiłem się co bym zmienił/przerobił,to wyszło,że prawie cały motocykl…:)

  3. w moim divisionie od Rometa mam właśnie ten silnik, tylko 150ccm i naprawdę świetnie potrafi zabrzmieć z tłumikiem Divisiona, diametralna różnica. Prędkość wg. GPS to 110km/h oczywiście dysza główna 100 (oryginalna dusiła silnik)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!