Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Junak restauracja

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „Junak restauracja

  1. W chwili obecnej nie podejmujemy się takiego projektu. Z jednej strony jest to prosty projekt co może sugerować niskie koszty jednak sugerujemy, przy obecnych kosztach pracy i logistyki, samodzielne wykonanie restauracji, która nawet wtedy będzie z punktu widzenia rynku nie opłacalna ale za to zostanie duma i satysfakcja z osiągnięcia celu.

  2. Restaurujemy pojazdy zgodnie z preferencjami estetycznymi Klientów. Jest to jedno z kryteriów odbioru w prowadzonych przez nas projektach. Przed podpisaniem kontraktu uzgadniamy technologie restauracji i spójność z dokumentacją techniczną pierwowzoru. Efekt końcowy to podsumowanie wymogów naszych Klientów.

  3. Polerka słuszna lub nie, tutaj bardzo profesjonalna. Nie tknął bym filcem polerskim niczego w Junaku, ale bębny w/w motocykla były odlewami ciśnieniowymi, gładkimi jak szyba. Jak więc inaczej niż polerką nadasz im fabryczny wygląd, zakładając że wymagały wygładzenia skaleczeń i rys oraz wżerów? Szkiełkowanie? – choć efekt ładny, niczym oryginału nie przypomina..

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!