Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kalibracja czujników TPMS (ciśnienie w oponach) | Serwis OPEL Dixi-Car

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Kalibracja czujników systemu TPMS (mierzącego ciśnienie w oponach). Przeprowadzamy po zmianie opon z zimowych na letnie i odwrotnie. Na przykładzie Opel Mokka. Jak wygląda czujnik TPMS? Jak kalibruje go serwis? Na ile starcza bateria w czujniku? Czy można go uszkodzić? Co się dzieje, jeśli nie skalibrujemy czujników po zmianie opon. Na pytania odpowiada przedstawiciel serwisu Opei Dixi-Car.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

28 komentarzy do „Kalibracja czujników TPMS (ciśnienie w oponach) | Serwis OPEL Dixi-Car

  1. Info dla wszystkich ,którym zablokowały się pasy bezpieczeństwa , bo np .jechaliście po dziurach( jak tak miałem w oplu astra J ). Jeśli nie mieliście stłuczki i nie doszło do aktywacji napinacza ,wyrzutu gazu nie jedzcie do ASO .Tam nie naprawią wam tego tylko będą chcieli wymienić pasy za 1400 zł z robocizną. NIEPRAWDĄ jest ,że trzeba od razu pasy wymienić .Tam jest kuleczka ,która na dziurach się przemieściła .Wystarczy ją zruszyć .Jednak po rozkręceniu pasów poprawność działania pasów sprawdza się w pozycji w jakiej pas jest przykręcony do obudowy samochodu . Jeśli nic nie pękło ,zapadka jest cała ,nie doszło do aktywacji ( ponoć jakiś skrawek materiału wysuwa się z zamka , pojawiło by się info na desce rozdzielczej ,ciągłe świecenie się kontrolki i pewnie byście usłyszeli hałas od wyrzutu gazu ) to wystarczy poprawić tą kulkę z zapadką :

    https://www.youtube.com/watch?v=iyWu50MWvEs

  2. "Przestrzegamy przed wymianą opon w amatorskich zakładach wulkanizacyjnych…niefachowa wymiana powoduje uszkodzenie drogiego czujnika…który kosztuje 300, 400 zł" .Ale ten amatorski warsztat nie zedrze skóry z klienta tak jak korporacja ASO. Za głupi przegląd nowego samochodu gdzie wymienią tylko olej klient zapłaci 600 zł .Ale jak chce utrzymać przedłużoną gwarancje auta to musi jechać i w rzeczywistości nic z tego nie ma. Tylko zapłaci kilka tysięcy za przeglądy nowego auta

  3. A w Citroenie nie ma takich wynalazków. System poptostu mierzy obwód koła. Po zmianie opon wystarczy zatwierdzić nowe ciśnienie i wszystko działa.

  4. No cóż rzeczywistości nie zmienimy. Pewnie można było tak jak zrobiło volvo bez czujników tylko po analizie prędkość i ale jak już to mamy w Oplu to filmik dla mnie ok pomocny 👍👍

  5. Mam czujniki i urządzenie, wykonywałem kalibrację wiosna /jesień i wszystko działało. W tę wiosnę po zmianie kół na letnie (mam drugie koła) nie da mi się skalibrować lewego przedniego koła więc do pozostałych nie mam dostępu. Jaka przyczyna? Bateria czujnika padła po dwóch latach? Zgadzam się z komentującymi, że to jest nabijanie klienta w butelkę. Na szczęście te czujniki są coraz tańsze.

  6. Ten oto system jest przykładem jak producenci aut robią z klientów frajerów. Naciągając klienta na wydatki w tysiącach zaczynając od kół i powietrza w nich. Rynek motoryzacyjny „dmucha” nas jak chce i w co chce. Żałosne

  7. Mam pytanie czy czujnik jakby był obojętnie gdzie wewnątrz felgi będzie działał ? Czy musi być koniecznie na wentlu ?czy wentyl służy tylko za mocowanie ?

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!