Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie błędu poduszki powietrznej AIR BAG Audi A6 C5 – Crash data grupa vw, audi, seat skodaJak skasować powracający #błąd #poduszki powietrznej? Dziś kasuję błąd #airbagu za pomocą specjalnego urządzenia przeznaczonego do usuwania błędów poduszek powietrznych oraz zapisu tzw. crash data po kolizji. Urządzeniem można kasować błędy w całej grupie volkswagena czyli vw, audi, seat i skoda.
https://patronite.pl/mothor – zostań patronem i miej wpływ na publikowane treści
https://www.instagram.com/mothor_pl – odwiedź profil na Instagramie
https://www.facebook.com/MoThorPL – odwiedź profil na Facebooku

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Kasowanie błędu poduszki powietrznej AIR BAG Audi A6 C5 – Crash data grupa vw, audi, seat skoda

  1. Witam tego urządzenia już nie można kupić pisał Pan że pochodzi z pomorskiego a od Lęborka daleko potrzebna mi pomoc w skasowaniu poduszki jeśli mógłby Pan pomóc to proszę o kontakt. Pozdrawiam

  2. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  3. Looking forward to seeing some more of your videos. Good luck with growing your channel! Do you know of smzeus . c o m?! I think it would really help you grow your channel!!!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!