Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie informacji o wymianie oleju Opel Astra JResetowanie informacji o poziomie oleju w Opel Astra J 4
wymiana oleju – kasowanie komunikatu w komputerze pokładowym auta

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Kasowanie informacji o wymianie oleju Opel Astra J

  1. Nie rozumiem ludzi nagrywających takie filmiki. Żeby wykasować informacje o żywotności oleju trzeba robić dwie rzeczy: 1. Trzymać pedał hamulca wciśnięty 2.Wykasować info o żywotności oleju w menu podczas trzymania hamulca. A autor zapomniał powiedzieć że pedał hamulca trzeba trzymać wciśnięty bo inaczej nie wykasujesz. Tylko dwie rzeczy i o jednej zapomniał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!