Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji Audi A4 2003 Oil Service Indicator Light Reset Audi A4 2003Tak jak w tytule
ENGLISH
PRESS AND HOLD BUTTON WITH SPANNER
IGNITION ON
RELEASE BUTTON
PRESS BUTTON 0,0 UNTIL THE DISPLAY CLEARS
IGNITION OFF

JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Kasowanie Inspekcji Audi A4 2003 Oil Service Indicator Light Reset Audi A4 2003

  1. Wielkie dzięki. Przekopałem internet wzdłuż i wszerz i wszędzie rady o wciskaniu i przekręcaniu przycisków X, Y lub A i A i B.
    Ale w moim A4 z 2003 takich przycisków nie ma! Wreszcie dzięki tej instrukcji skasowałem po raz pierwszy te cholerną inspekcję. 

Dodaj komentarz

Zadzwoń!