Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji BMW 5 E60 Oil Service Indicator Light Reset BMW 5 E60Tak jak w tytule!

JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „Kasowanie Inspekcji BMW 5 E60 Oil Service Indicator Light Reset BMW 5 E60

  1. Dlaczego nikt nie wytlumaczyl co oznacza kluczyk na poz 2. Trzeba bylo jasno napisac ze poz 2 to jest wsuniecie kluczyka do konca a nastepnie wcisniecie startera! Teraz juz wszystko dziala.

  2. u mnie nie działa mimo podejmowanych prób. włączyła mi się inspekcja oleju bmw e60 2009r 520d. Robiłem to tak: zamknąłem drzwi, kluczyk poz 2, ustawiłem na datę, wcisnąłem guzik, po chwili włączył się pomarańcz trójkąt a po kilku sek z powrotem wskakuje data, jak trzymam dłużej to pojawia się ukryte menu i tak w kółko. Co robić, żeby uniknąć serwisu?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!