Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji Citroen Berlingo II



Kasowanie inspekcji (licznika serwisowego) do wartości domyślnej bez użycia komputera.
Wartość domyślna jest konfigurowalna w komputerze pokładowym. U mnie jest to 15000km.

Resetting service inspection counter in Citroen Berlingo II without any cables or tools. Counter switch back to default value (in my car it is 15000km).

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Kasowanie inspekcji Citroen Berlingo II

  1. Witaj super filmik niebawem będę wymieniał olej wiec mi się przyda A wiesz może jak wyłączyć ryglowanie tylnych drzwi bez podłączania komputera?? Wkurza mnie to ze jak się ruszy to drzwi tylne się ryglują po zatrzymaniu wyłączeniu kluczyka i wyjęciu go ze stacyjki idziesz np.do tylnej klapy a ona jest zamknięta Trzeba się cofnąć nacisnąć przycisk kolo biegów albo na kluczyku partner 2017 rok 1,6 blue hdi

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!