Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji Citroen C4 Grand Picasso Oil Service Indicator Light Reset Citroen C4 GrandTak jak w tytule!

JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

P.S. sorry za słabą jakość ale oświetlenie było do bani!!!!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Kasowanie Inspekcji Citroen C4 Grand Picasso Oil Service Indicator Light Reset Citroen C4 Grand

  1. Inspekcja olejowa skasowana. Przy włączaniu zapłonu, przy głównym liczniku liczniku wyświetla się ikonka klucz wraz z nalotem 30000 km. Jak ją skasować?
    Na filmie jest ta sama sytuacja ale z przebiegiem 20000 km.

  2. Hi. I have a Grand C4 Picasso, and I would like to know the code of this dot matrix panel. Do you have it? I would like to buy one of this to put on my car (I have some videos on my channel (just in case you want to look). Greetings from Brazil.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!