Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji olejowej Audi A3 p8 (2003-2012)Ręczne kasowanie kasowanie inspekcji olejowej w Audi A3 p8
Zaznaczam, że nie we wszystkich modelach da się zrobić w ten sposób, czasami trzeba użyć testera diagnostycznego.
———————————————————————————————————————
Nasz Instagram:
https://www.instagram.com/lukserwis24/

Odwiedzajcie tez nasz profil na FB:
https://www.facebook.com/LukSerwisLJ

Adres naszej strony:
http://lukserwis24.pl
———————————————————————————————————————
Muzyka: To Space
Muzyk: Not The King. 👑
#inspekcja #audi #a3

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Kasowanie inspekcji olejowej Audi A3 p8 (2003-2012)

  1. Dziękuję za film … Próbowałem, ale kiedy skasowałem, to nie zapamiętał resetu i po ponownym włączeniu zapłonu dalej krzyczał "service" i wyświetlał kluczyk. Teraz oglądając ponownie Twój film jak również kilka innych, zauważyłem, że kiedy robicie reset, to macie w tym czasie otwarte pokrywy silnika. Ja nie miałem i chyba to jest przyczyną, że nie mogłem skasować inspekcji (skasowałem, ale czynność nie została zapamiętana). Jutro sprawdzę przy otwartej pokrywie …

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!