Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji olejowej Peugeot Boxer (Fiat Ducato, Citroen Jumper) od 2006r Oil inspection V1Prosta instrukcja jak usunąć wezwanie do serwisu w Peugeot Boxer drugiej generacji, oraz bliźniaczych autach Citroen Jumper i Fiat Ducato. Jest to jedna z dwóch metod kasowania inspekcji ponieważ w autach po lifcie robi się to troszkę inaczej co też pokażemy na naszym kanale.

Druga metoda! https://youtu.be/m2FHSyR2vdM

—————————————————————————————————————
Nasz Instagram:
https://www.instagram.com/lukserwis24/

Odwiedzajcie tez nasz profil na FB:
https://www.facebook.com/LukSerwisLJ

Adres naszej strony:
http://lukserwis24.pl
———————————————————————————————————————
Muzyka: Wander
Muzyk: @iksonofficial
#ducato #boxer #jumper

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „Kasowanie inspekcji olejowej Peugeot Boxer (Fiat Ducato, Citroen Jumper) od 2006r Oil inspection V1

  1. Fiat Ducato 2011 z mniej rozbudowanym wyświetlaczem. Świeci OIL przy rozruchu oraz na lewym zegarze żółta kontrolka klucz. Jak skasować przegląd olejowy w tej wersji ?

  2. W czasie tego filmiku i wykonywania tych czynności myślałem, że sobie jaja robicie z tą metodą. Jednak zadziałało. Dzięki. Francuskie auta to jendak stan emocjonalny.

  3. O KUFA działa 🥰 a mi dobry mechanik powiedział że kanaliki olejowe mam zabrudzone. Zapewne też ale tym się zajmę w przyszłym tygodniu
    Dziękuję za filmik. SUBSKRYCJA jest

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!