Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji oleju Alfa Romeo 159 Oil Service Indicator Light Reset Alfa Romeo 159Film prezentujący metodę kasowania komunikatu inspekcji serwisowej oleju w samochodzie Alfa Romeo 159.

Na włączonym samym zapłonie ( niepracującym silniku ) przez 30 sekund trzymamy wciśnięty pedał gazu w podłodze i w tym samym czasie wciskamy 6 razy pedał hamulca. Inspekcja się kasuje.

Video presenting the method of canceling the oil service inspection message on an Alfa Romeo 159.

With the ignition on (engine not running), hold the accelerator pedal for 30 seconds
in the floor and at the same time press the brake pedal 6 times.
Inspection is canceled.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „Kasowanie inspekcji oleju Alfa Romeo 159 Oil Service Indicator Light Reset Alfa Romeo 159

 1. Właśnie próbowałem… I znikło! 😀 Po zniknięciu przejechałem się kawałek po wsi, wyłączyłem i gdy znów włączyłem wyświetlił się czajniczek bez napisu change engine oil i za 5 sekund zniknął. Przy kolejnych kilku zapaleniach już się nie wyświetla.

 2. Pour les Français :
  – Mettre le contact
  – Appuyer sur l'accélérateur pendant 30
  – Pendant ces 30 secondes appuyer 6 fois sur le frein
  – Au bout des 30 secondes, enlever la clé

 3. z góry dzięki za filmik… u mnie sie to pojawiło… 4tys.temu wymienialem olej dedykowany przez producenta czyli selenie… ale wlasnie nie mialem pojęcia ze trzeba pod kompa podłączyć i skasowac interwał… takze zobaczymy… oby pomogło. pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!