Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji serwisowej BMW E60 Reset service indicatorŻeby skasować inspekcję serwisową :
Włączamy zapłon
Czekamy, aż znikną wszystkie powiadomienia i pojawi się godzina na wyświetlaczu.
Przyciskamy przycisk od zerowania przebiegu dziennego i trzymamy parę sekund, aż wejdziemy do menu serwisowego.
Przyciskając ten sam przycisk przełączamy poszczególne inspekcje serwisowe.
Aby skasować inspekcję przytrzymujemy przycisk zerowania przebiegu, aż pojawi się napis “RESET” po czym puszczamy i przyciskamy ponownie i trzymamy do momentu skasowania wybranej inspekcji.

Sukcesywnie będę wrzucał instrukcje kasowania inspekcji dla wszystkich aut.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!