Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji serwisowej Mercedes A klasa W168 | reset service mercedes A klasse | Naprawa #6Witam,
Prezentuję sposób na skasowanie inspekcji serwisowej w aucie Mercedes A-klasa W168. By skasować serwis należy włączyć kluczyk w pozycję drugą, szybko przycisnąć dwa razy przycisk kasowania przebiegu dziennego, następnie cofnąć kluczyk do pozycji zero, po czym znów przekręcamy kluczyk w pozycję drugą i przyciskamy przycisk kasowania dziennego ciągle wciskając czekamy kilka sekund, aż do sygnału dźwiękowego świadczącego o wykasowaniu serwisu w naszym mercedesie W168.

Zachęcam do subskrybowania kanału oraz zostawiania łapek w górę!

Muzyka: Macarena bass boosted remix

Pozdrawiam
Motonacja

oli inspection reset a klasse

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Kasowanie inspekcji serwisowej Mercedes A klasa W168 | reset service mercedes A klasse | Naprawa #6

  1. Wydaje mi się , bo popatrzyłem lepiej i 23 to dni a 20 000 to kilometry. Czyli po skasowaniu będzie piszczeć po przejechaniu 20 000 lub 2 latach. Co by mogło się zgadzać bo po resecie wyskakuje liczba 700 oznaczająca dni. Co ciekawe jest to system inteligentny który powiedzmy do 150 000 przebiegu auta ustala częstsze interwały , po 15 000 kilometrów , w nowym co 10 000 , a dopiero po około 170 000 nalotu zwiększa interwał na 20 000 , analogicznie jest z dniami , najpierw pokazuje zmianę oleju już po niecałym roku , potem po półtorej roku a na końcu co dwa lata. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!