Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji serwisowej Mini Cooper / Mini One MK1 (reset przeglądu)Reset wezwania serwisowego (kasowanie inspekcji) w Mini Cooper MK1, Mini One, Mini Hatch po wymianie oleju i filtrów, inspekcji systemów bezpieczeństwa, zawieszenia, układu kierowniczego, systemu hamulcowego.
Nie musisz odwiedzać serwisu, aby przeprowadzić kasowanie inspekcji. Nie potrzebujesz również narzędzi diagnostycznych.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Kasowanie inspekcji serwisowej Mini Cooper / Mini One MK1 (reset przeglądu)

  1. Witam, jestem posiadaczem Mini One 2007 czyli R56 test zegarów odbywa się poprawnie do momentu zwolnienia lewego przycisku, tu powinna pojawić się ikonka samochodu a u mnie rozpoczyna się test ponownie. Masz może jakiś pomysł?.

  2. Dziękuję bardzo za film. Zrobiłam to sama, a byłam już umówiona na mechanika. Nie wiem na ile musiałabym zostawić u niego auto, a tak dokonałam tego pod domem. Pozd 😘

Dodaj komentarz

Zadzwoń!