Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie inspekcji serwisowej VW Golf Passat Jetta Caddy (MFD, reset, wymiana oleju)Kasowanie inspekcji (Service now!) w samochodach Volkswagen z MFD (Multi Function Display) można przeprowadzić samemu po wymianie oleju i filtrów. Nie jest do tego potrzebny żaden interface diagnostyczny typu VCDS.

Procedura ta powinna zadziałać w większości samochodów Volkswagen:
Golf MK6 / MK7
Jetta MK6 / MK7
Passat B7
Caddy lift
Tiguan
Touran MK2

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Kasowanie inspekcji serwisowej VW Golf Passat Jetta Caddy (MFD, reset, wymiana oleju)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!