Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji Volvo XC60 Oil Service Indicator Light Reset Volvo XC60JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL Click THUMBS UP

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Kasowanie Inspekcji Volvo XC60 Oil Service Indicator Light Reset Volvo XC60

 1. W moim przypadku (xc60 2016r.) zadziałało poniższe działanie:
  1. Wkładamy kluczyk w slot i raz naciskamy start/stop. Zegary się podświetlają. Nad licznikiem kilometrów ustawiamy przebieg dzienny tak aby wyświetliła się opcja T2 (trip 2)
  2. Przyciskiem OK na manetce kierunkowskazów wchodzimy w menu i wybieramy "status serwisowy" wchodzimy w niego.
  3. Naciskamy ponownie przycisk ok i go trzymamy.
  4. Naciskamy równolegle start/stop na 2 sekundy.
  5. Cały czas trzymając przycisk ok na manetce kierunkowskazu naciskamy na tej samej manetce przycisk "reset"
  6.inspekcja gaśnie, a po wejściu w status serwisowy widzimy 12 miesięcy lub 15000 km do najbliższego serwisu.
  Instrukcje tę znalazłem na filmiku na yt że stanów lub UK, ale tylko ten sposób u mnie zadziałał. Ten z powyższego filmu niestety nie, więc chyba było kilka opcji kasowania tej inspekcji.

 2. u mnie to nie działa 🙁
  mam automat – do tego jeszcze nie mam komunikatu o wymianie ale juz olej wymieniłem i nie działa ten sposób ktoś ma pomysł?

 3. Jako ze z tego bełkotu na filmie nawet doświadczony mechanik nic nie rozumie to podam instrukcję dla innych (i dla siebie tez ponieważ za rok będę szukać instrukcji jak skasować inspekcję w moim aucie):
  1 wciskamy zapłon na pozycję pierwszą,
  2 przyciskamy „OK” i trzymamy
  3 uruchamiamy zapłon w pozycje 2 przytrzymując przycisk „start” bez wciśniętego hamulca, nadal nieprzerwanie trzymamy przycisk „OK”
  4 przycisk „OK” puszczamy gdy zacznie migać kontrolka „i” (info).
  Nie czekamy aż „i” przestanie migać gdyż należy puścić „OK” koniecznie w trakcie jej migania.
  Na YT instrukcje w stylu „a teraz wciskamy zapłon i trzymamy ten przycisk” (jaki przycisk?zaplon?)w niczym nie pomagają stąd mój komentarz

 4. Witam .
  Mam volvo v60 d4 diesel 2.0 2016 rok ostatni servis mialem w Maju 2019 roku mialem wtedy 53 tys km w ksiazce mam, ze nastepny servis 28 tys km pozniej. Wlasnie komputer mi pokazuje servis ( obecnie 83 tys ) jutro jade do volvo .
  Czy oni nie powinni zmieniac oleju czesciej?
  Zrobilem na nim 30 tys w 9 miesiecy. Auto na gwarancji do czerwca 2020

Dodaj komentarz

Zadzwoń!