Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji VOLVO XC70 Oil Service Indicator Light Reset VOLVO XC70JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!

IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Kasowanie Inspekcji VOLVO XC70 Oil Service Indicator Light Reset VOLVO XC70

 1. Przeklejam z instrukcji xc60, bo tu tak samo niezrozumiały filmik jak i tam, więc jeden z komentarzy wszystko wyjaśnia – poniżej cytat:

  Jako ze z tego bełkotu na filmie nawet doświadczony mechanik nic nie rozumie to podam instrukcję dla innych (i dla siebie tez ponieważ za rok będę szukać instrukcji jak skasować inspekcję w moim aucie):

  1 wciskamy zapłon na pozycję pierwszą,

  2 przyciskamy „OK” i trzymamy

  3 uruchamiamy zapłon w pozycje 2 przytrzymując przycisk „start” bez wciśniętego hamulca, nadal nieprzerwanie trzymamy przycisk „OK”

  4 przycisk „OK” puszczamy gdy zacznie migać kontrolka „i” (info).

  Nie czekamy aż „i” przestanie migać gdyż należy puścić „OK” koniecznie w trakcie jej migania.

  Na YT instrukcje w stylu „a teraz wciskamy zapłon i trzymamy ten przycisk” (jaki przycisk?zaplon?)w niczym nie pomagają stąd mój komentarz

Dodaj komentarz

Zadzwoń!