Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji VW Golf IV / Oil Indicator Reset VW Golf IVKasowanie Inspekcji VW Golf IV

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Kasowanie Inspekcji VW Golf IV / Oil Indicator Reset VW Golf IV

  1. widzę że Tobie też się świeci lampa kontrolna spalin na filmie… mam ten problem od wczoraj… ty robiłeś coś z tym? a jak tak to jak pozbyć się tej świecącej kontrolki?

  2. to jest właśnie silnik 1,9 SDI czyli bez turbinki, bardzo ładnie się sprawuje, trochę mało mocy (68KM) bez tej turbiny ale wiadomo, jedna rzecz mniej która może się popsuć i jej naprawa jest kosztowna

Dodaj komentarz

Zadzwoń!