Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie komunikatu o inspekcji serwisowej w Audi a4 b5 z 2000 roku!!!Kasowanie komunikatu o inspekcji serwisowej w Audi a4 b5 z 2000 roku!!!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Kasowanie komunikatu o inspekcji serwisowej w Audi a4 b5 z 2000 roku!!!

  1. U mnie ten sam licznik ale mam taki problem że nie działa mi w ogóle obrotomierz i zawyża mi wskaźnik paliwa bo przy pierwszej czerwonej kresce samochód się zapowietrza

  2. Pomogło… Bardzo dziękuję 😉 nikt nie potrafił mi tego zrobić, tylko straszyli, że to się wyświetla bo jakaś poważna awaria jest :/ jeszcze raz dziękuję 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!