Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KASOWANIE KONTROLKI "SERVICE" I KLOCKÓW HAMULCOWYCH BMW E60 E61 PRE LCI 2003 R. RESET BRAKE PADS

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „KASOWANIE KONTROLKI "SERVICE" I KLOCKÓW HAMULCOWYCH BMW E60 E61 PRE LCI 2003 R. RESET BRAKE PADS

  1. Siema fix ja ostatnio wymieniałem klocki wraz z czujnikami lewy z przodu z tylu prawy wyskoczyło mi ze okładziny zużyte tył i przód dwa osobne błędy po wymianie wszystkiego przednie udało się skasować właśnie twoim sposobem zaś tylne nie chce zniknąć po zatwierdzeniu „reset?” blad wraca słuchać charakterystyczne dla idrive plummm i sto razy próbowałem i lipa. ( klocki przód mi wskoczył na 40 000 km ) a tył ciagle -300 km i szlak mnie trafia bo co do auta wsiądę to komunikat żeby wymienić klocki i ta kontrolka swieci na zegarach jakbym na hamulcu ręcznym non stop jeździł

  2. Sprawdzę dzisiaj czy sposób działa w e63 z 2004 roku. Na forum przeczytałem że trzeba wejść w menu serwisowe poprzez szybkie naciskanie jednego z guzika na manetce od kierunkowskazów jednak u mnie jakoś nie zdało to rezultatów 🙁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!