Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie licznika inspekcji w Megane III. Service counter reset Megane IIIKasowanie licznika inspekcji w Megane III

Ważne:
Nie wciskamy sprzęgła czy hamulca.
Wkładasz kartę, po menu przechodzisz na komunikaty (pomarańczowy komunikat o serwisie) przytrzymując dolny przycisk czekamy na reset. Odpalasz silnik.
To wszystko powodzenia.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Kasowanie licznika inspekcji w Megane III. Service counter reset Megane III

 1. W nowszych rocznikach po włożeniu karty trzeba wcisnąć start bez sprzęgła i hamulca, potem dopiero najechać na pozostały czas lub pozostałe km do serwisu a nie na czerwony komunikat wykonaj serwis i wtedy dolnym przyciskiem po przytrzymaniu można zmienić na nowy okres do przeglądu. Wyskakuje chyba niestety tylko 30 tys wiec trzeba pamiętać aby po 15 tys wymienić olej

 2. W megane 3 mam komunikat "poduszka pasażera wyłączona, skontroluj poduszkę" pomimo tego że przełącznik obok schowka jest w pozycji ON
  Kilka razy nim poruszałem ale komunikat dalej taki sam 😐

 3. U mnie zadziałało w taki sposób: najpierw karta, pojawia się czerwony komunikat, szczalka dolną do ustawień odstęp do przeglądu, wchodze w opcje trzymając 2sec dolna strzałkę, i pojawia się wymień olej za – wciskam sprzęgło i trzymam dolna strzałkę jakieś 10 sec aż zaczyna mrugać i znika pomarańczowy kluczyk. Puszczam sprzęgło. Oczywiście bieg cały czas na luzie i wciskam start. Sukces po 30 razie kombinacji 🙂 wersja Megane Energy dCi 110KM 81kW (2014-2015) powodzenia! 😊

 4. Megane III 1,5 dci 2015
  Wyłączony silnik komunikat USTAWIĆ na WYKONAJ PRZEGLĄD
  wciśnij sprzęgło wrzuć bieg
  przytrzymać START/STOP ok 10 sekund
  Auto uruchamia się po 5 sekundach
  I proszę skasować komunikat DO NASTĘPNEGO PRZEGLĄDU
  i poszło za drugim razem
  Powodzenia

 5. U mnie też zadziałało ale musiałem wcisnąć sprzęgło i hamulec razem tak jak ktoś napisał poniżej. U mnie komunikat ustawiony jest 30000km/25 m-cy, nie wiem dlaczego.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!