Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie (service) inspekcji Seat Leon IWitam materiał nagrywany Samsungiem Galaxy S5
1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X (ten z prawej),
2. Włączyć zapłon,
3. Przycisk X obrócić w prawo i przytrzymać 1 sekundę,
4. Wskazanie zostanie skasowane,
5. Zwolnić przycisk X,
6. Wyłączyć zapłon.
Na filmie nie przekręciłem za pierwszym razem przycisku lecz za drugim tak i wszystko działa,a napis service i migająca kontrolka oleju nie pokazują się.
Seat Leon I 2006r Silnik 1.9TDI AXR

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Kasowanie (service) inspekcji Seat Leon I

  1. Mam taki sam zegar i nie wiem czy to tak ma byc czy jakis idiota zle wymienil ale plytka z kontrolkami jest biala (!) i w sloncu nie widac kontrolek

Dodaj komentarz

Zadzwoń!