Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KESSY – bezkluczykowy dostęp, fabryczny alarm – Skoda YetiOpis wrażeń z jazdy Skodą Yeti Outdoor Elegance 4×4 1.8 TSI znajduje się na moim blogu – http://www.autoprzewodnik.blogspot.com/2015/01/skoda-yeti-outdoor-4×4-elegance-18-tsi.html
Zapraszam do lektury!

W filmie:
Skoda Yeti Elegance – opis systemu bezkluczykowego dostępu do pojazdu (KESSY) oraz fabrycznego autoalarmu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „KESSY – bezkluczykowy dostęp, fabryczny alarm – Skoda Yeti

  1. Fajny filmik. Odnośnie wad:
    – nie działa za pierwszym lub drugim naciśnięciem guzika odpalanie/gaszenie – winowajcą jest najprawdopodobniej zaśniedziały guzik/switch. Należy rozebrać i przeczyścić alkoholem izopropylowym, najlepiej. W środku włącznika/guzika są cztery styki i je należy z dwóch stron doprowadzić do porządku, lub kupić nowy w aso za ~150zl.
    – inocjowanie aż zakręci. Jeżeli auto ma system start stop to tak jest, że naciska się raz i kręci aż odpali. W skodach bez start stopu trzyma się guzik dotąd, aż odpali. Uważam ze swojej strony, że to akurat nie wada – jeżeli mamy diesla i jest sroga zima. Wtedy mamy możliwość nagrzewania świec kilka razy zanim zaczniemy kręcić. A tak to będzie rozrusznik męczył silnik po zagrzaniu świec tylko raz i próbował go odpalić bez rezultatu. Moim zdaniem to zaleta z tym przytrzymaniem. Pozdrawiam Karol 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!