Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KIA CEED 2009 – Pierwszy właściciel, Salon PL, Pełny Regularny Serwis, Bezwypadkowa, HAK,Auto Broker AVAS
przedstawia nową propozycję sprzedaży samochodu KIA CEED z 2009 roku

Do naszej firmy zgłosił się Pan Jarek. Zlecił na wyszukanie nowego auta. Pomogliśmy mu kupić piękną Hondę CR-V z 2019 roku a w rozliczeniu pozostawił swoją używaną KIA. Auto kupił jako nowe w salonie ASO Grupy Gezet w Zielonej Górze. Pojazd użytkowany rodzinnie. Wszystkie serwisy i przeglądy wykonywane sumiennie na czas i dobrej jakości częściach. Z większych wymian w aucie od 2021: rozrząd, sprzęgło, pasek alternatora. Do tego oczywiście regularnie olej i filtry.

Polecamy samochód wymagającym klientom. Zadbany, z oryginalnym przebiegiem i gotowy do jazdy. Dla niedowiarków pełna zgoda na sprawdzenie w dowolnym ASO lub SKP w Zielonej Górze

Zapraszamy na oględziny i jazdę testową.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!