Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kia XCEED – dwie ciekawostki: awaryjne otwieranie bagażnika / wymiana piór wycieraczek przednichKia XCEED – dwie ciekawostki: awaryjne otwieranie bagażnika / wymiana piór wycieraczek przednich

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „Kia XCEED – dwie ciekawostki: awaryjne otwieranie bagażnika / wymiana piór wycieraczek przednich

  1. Witam serdecznie.Może Pan pokazać jak wymienić żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjnej na ledowe w XCeed ? Próbowałem ale kabelki są zbyt krótkie i nie da rady ich nawet wymienić jeśli sie spalą.😄Z góry dziekuje i pozdrawiam . Zawsze coś nowego się dowiaduję na Pana filmikach .👍👍👍

  2. Bajery, ficzery, wodotryski. Wprost niebywałe rzeczy. Tylko po co je pokazywać, skoro Kia anuluje hurtowo zamówienia z ostatnich miesięcy tłumacząc się, że coś tam nie jest dostępne i oczywiście nie z ich winy nie mogą zrealizować zamówienia. A w tym czasie nowe auta jadą do wujka Helmuta….

  3. Może następny filmik to będzie Picanto z automatem 5AMT. Jakaś jazda i wrażenia jak to się sprawdza z silnikiem 1.2 84km. Do miasta może być idealne autko.

  4. Dzien dobry, czy jest jakaś informacja z centrali, odnośnie drugiej rundy anulowania zamówienia, czy może te zamówienia, które nie zostały anulowane mają zatwierdzony plan produkcyjny i już napewno zostaną wyprodukowane ?

  5. Jaki jest cel tego trybu serwisowego? Nie mówię, że wsiadanie do auta i naciskanie manetki jest jakimś mega skomplikowanym i czasochłonnym zajęciem, ale bez tego po prostu podchodzę, wymieniam i trwa to 2-3 minuty, nie muszę wchodzić specjalnie do auta i szorować wycieraczką po suchej szybie. Chętnie się dowiem co projektant miał na myśli 😜

Dodaj komentarz

Zadzwoń!