Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kierowca BMW wyskakuje z pałką na rowerzystę #807 Wasze Filmy“Sytuacja z 17.05.2022 10:30 Blankensee – pare km od granicy polski po niemieckiej stronie (okolice Szczecina). Jest to droga bardzo uczęszczana przez rowery i bardzo mało przez auta (głównie mieszkańcy, jak to Niemcy bardzo kulturalni w stosunku do rowerzystów). Jechałem spokojnie z rodzicami, jeden za drugim. Nagle ten typek jadąc bardzo szybko i trąbiąc z 10-15 s prawie nas rozjechał od tyłu. Na mój gest ręka „jak jedziesz baranie” zatrzymał się, wysiadł z auta z pałką, więc zacząłem nagrywać.”

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

36 komentarzy do „Kierowca BMW wyskakuje z pałką na rowerzystę #807 Wasze Filmy

 1. Jest jedna prawda – wynikająca z NATURY- natura nie lubi stanu nierównowagi i zawsze dąży do wyrównania do stanu równowagi
  ( tu ewidentnie ten stan równowagi został zachwiany ).
  Druga prawqda jest taka ,że na każdego cwaniaka ( co to próbuje odgrywać dużą rybę w małej kałuży ) – zawsze znajdzie się większy cwaniak – i usadzi tego pierwwzego tam , gdzie jesgo miejsce.
  Tu nie jest pytanie czy? – tylko kiedy to nastąpi ? oby miał obok siebie kobietę pokroju tej bohaterskiej damy z filmu ! zamiast teleskopu !
  – to może być ten moment , kiedy przestroga bohaterki "o dwóch końcach " przeistoczy się w rzeczywistość…..

 2. Trafiłem kiedyś na takiego pajaca w audi Q5 tylko miał klucz, dziary i 120 kg wagi przez co prawie zbierał zęby, Sytuacja była odwrotna bo on był z żona i po pierwszych 10 sek usłyszałem od niej że dzwoni na policje, zaproponowałem mu wtedy żeby zanim do kogoś wyskoczy z łapami troszkę potrenował (bo to nie tylko daje siłę ale również sprawia że człowiek nabiera samokrytyki i pokory) zdenerwowało go to że go wyprzedziłem… I choć jestem pacyfistą tacy ludzie mnie doprowadzają do szału…

 3. Wielki kozaczek z BMW wychodzi z pałka bo boi się ze dostanie strzała i rozpłacze się jak małe dziecko BMW+agresja powinno = przymusowe badania psychiatryczne oraz zabranie prawka bo tacy ludzie stwarzają największe zagrożenie mną drogach

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!