Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kluczyk Volvo – Funkcje kluczyka Volvo | Volvo Key | MotoNacja



Witam!
W dzisiejszym odcinku pokazuję wszystkie funkcje kluczyka w Volvo na przykładzie Volvo C30, lecz w wielu innych modelach jest tak samo. Życzę miłego oglądania!

Zachęcam do subskrybowania kanału oraz zostawiania łapek w górę 😉

Pozdrawiam
MotoNacja

Ten filmik służy wyłącznie celom informacyjnym i nie gwarantuje osiągnięcia określonego rezultatu. Użytkownik jest osobiście odpowiedzialny za nieprawidłowe użycie narzędzi lub części samochodowych.

MotoNacja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, lub obrażenia poniesione podczas wykonywania napraw we własnym zakresie

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Kluczyk Volvo – Funkcje kluczyka Volvo | Volvo Key | MotoNacja

  1. Witam mam od jakiegoś czasu problem otwierają mi się drzwi kierowcy za pierwszym włączeniem przycisku otwierania a za drugim razem dopiero reszta drzwi nie mogę dojść do nawciekalem żeby to zmienić

  2. W Volvach jest tak że jak mamy przycisk otwierania klapy bagażnika to klapa się nie otwiera automatycznie tylko odblokuje a reszta drzwi są nadal zamknięte. Trochę lipa bo tak jakby ten przycisk nic nie robił, ale to też zależy od mechanizmu czy ma taką funkcje czy nie. :/

    P.S.: Pozostałe funkcje są fajnie, BTW i to jest plus. 🙂

  3. Mam V50 2007, przejściówkę (przedlift z elementami polifta)

    Działa domykanie szyb z pilota, ale nie mam opuszczania z kluczyka. Kojarzszy, czy i jak można to dograć?

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!