Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie w dzień wesela!Profesjonalne otwieranie auta BMW zajęło specjaliście 30 sekund. Musisz to zobaczyć!

Było to nie dawno w okolicach magicznej Ślęży. Nadszedł ten szczęśliwy dzień ślubu. Kierowca siedzi już w przystrojonej limuzynie i czeka na młodego żeby pojechać po młodą i do ślubu. Kierowca wychodzi z autka żeby poprawić dekorację, a tu zamki się ryglują. Kluczyki, obrączki i kwiaty, zostają w środku.
Padają różne propozycję od wybicia szyby, otworzenie drutem. Ale jeden z gości miał namiary na fachowca: mgr inż. Radosława Matyjasa ze Świdnicy który zameldował się na miejscu po 30 minutach i w 30 sekund otworzył limuzynę. Z kronikarskiego obowiązku dodam że ślub się odbył, wszyscy się świetnie bawili.
Taka sytuacja może spotkać każdego z nas, dlatego warto wprowadzić numery telefonów które są pod spodem na wizytówce pana Radosława.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie w dzień wesela!

  1. Dlatego nie warto mieć nowoczesnego samochodu, bo obecnie robią takie zabezpieczenia, że za żadne skarby świata się nie dostaniesz do samochodu. To ja już wolę starego Seicento niż nafaszerowanego elektroniką Mercedesa.

  2. ..ten facet to dobry fachowiec..można powiedzieć, że faktycznie OTWIERA samochody, a nie jak inni przyjeżdżają na miejsce i za opłatą mogą rozwiercić zamek albo wybić szybę – tyle to sobie potrafię sam zrobić i za dramo..pozdrawiam – szanuję profesjonalistów.

  3. Kiedyś miałem wtyki do chłopa , za 70zł otwierał i zdejmował zabezpieczenie immo. Za 250 otworzenie z odpaleniem bez kluczyka 😀 Dojeżdżał w obrębie 30 km do klienta

  4. Jacy to wszyscy "miastowi" sie zrobili ja pierdole…Osobiście nie uważam aby Ci ludzie zachowali sie w jakikolwiek sposób niestosownie. A co do filmiku czasami jak widac wszystko w zyciu sie przydaje 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!