Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kodowanie KLAPY BAGAŻNIKA BMW E61 otwieranie/zamykanie z pilota oraz przycisku wewnątrz samochoduKodowanie zamykania/otwierania klapy bagażnika z pilota poprzez jednokrotne wciśniecie oraz z przycisku wewnątrz kabiny pod nogami.

Przepraszam za niedopatrzenie i nagrywanie kodowania z testową wersją programu, jednak wszystko jest czytelne więc nie powinno być problemu.

Link do pobrania programu NCS z instrukcją instalacji:
https://bimmerpark.pl/inpa-f/

Link do sterownika jeżeli ktoś by miał problem z portem:
https://www.szybkiplik.pl/wb8u3JWifh

Moje auto to E61 520D z 2010r.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania śmiało piszcie w komentarzach.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Kodowanie KLAPY BAGAŻNIKA BMW E61 otwieranie/zamykanie z pilota oraz przycisku wewnątrz samochodu

  1. Witam czy jest możliwość doposażenia auta w otwieranie i zamykanie klapy bagażnika jak na załączonym filmie tyle że sedan? Jest tylko zwykłe otwieranie klapy z pilota ale strzela jak z katapulty

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!