Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kolega Pawła sprowadził ciekawego mercedesa ze Szwecji! #Wojny_SamochodoweOglądaj “Wojny samochodowe” w niedzielę o 12:15 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/wojny-samochodowe-odcinki,4404/odcinek-1,S11E01,200757
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Mają nosa do rynkowych okazji, wieloletnie doświadczenie pozwalające unikać min, smykałkę do mechaniki oraz bazę sprawdzonych i zadowolonych klientów.
Paweł Miszta i Przemysław Szafrański zawodowo handlują samochodami. To uważni łowcy okazji i twardzi negocjatorzy. W dziewiątej serii “Wojen samochodowych” znów będą toczyć boje o to, który z nich zarobi więcej. Ich cel pozostaje niezmiennie ten sam: tanio kupić, sprzedać drożej. Żeby jednak transakcja zakończyła się sukcesem, trzeba się bardzo dobrze przygotować, a czasami mocno napocić – przekonaj się, kto tym razem będzie miał lepszą głowę do interesów! W każdym odcinku dowiecie się, jak sprzedawcy aut szukają okazji na zarobek, jak pokonują mechaniczne trudności i w jaki sposób negocjują ceny tak, by ostatecznie wyjść na swoje.

#tvn #tvnturbo #wojnysamochodowe

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Kolega Pawła sprowadził ciekawego mercedesa ze Szwecji! #Wojny_Samochodowe

  1. Wczoraj kolega poprosił mnie żebym pojechał z nim obejrzeć samochód, bo napalił się na subaru XV z 2012 z przebiegiem 29 tysięcy km, cena 26.000. Obejrzałem, wsiadlem do środka i mówię tak z przodu bity, szyba przednia pęknięta, lampy klejone, w środku cos grzebane było, bo były ślady smaru na podsufitce, olej do wymiany, brak kola zapasowego. Poszedłem do handlarza i od razu pytam co jest nie tak z tym samochodem- on patrzy na mnie i mówi – dwa razy bity, ściągany z USA. Ja mówię wprost daje 20k ( cena była 26k), gość mówi, że może być. Wziąłem kluczyki i razem z kolega przejechaliśmy się nim, i wyszły jeszcze inne rzeczy – na desce choinka, a pod maską wył kompresor od klimy. Wróciłem i mówię gościowi, że 18k, a on mówi, że za mało. A na koniec mój kolega podsumował to tak: a przecież był taki piękny 🙂 Niestety, ale większość samochodów w naszym kraju to szrot z USA i Europy Zachodniej. Trzeba być kumatym, aby nie kupić klejonej na sztukę fury albo auta po powodzi.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!