Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KOLEJNE VOLVO V70 2.5TDI, OCENA STANU TECHNICZNEGO, REGENERACJA OPON KĄTÓWKĄ, ROZRUSZNIK W LEXUSIE.Siema,
Dzisiejszy odcineczek jest całkowicie o niczym, więc jak zwykle życzę Wam miłego oglądania.
Pozdro!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „KOLEJNE VOLVO V70 2.5TDI, OCENA STANU TECHNICZNEGO, REGENERACJA OPON KĄTÓWKĄ, ROZRUSZNIK W LEXUSIE.

  1. nie ma znaczenia 10 zł czy 1000.zjebana robota!!! konsekwencje muszą być!!!nie ma czasu na błędy!!!pomylić się może kowalski w stodole,a nie profesjonalny warsztat.TO TYLE!!! Dziwię się że jeszcze się tym chwalisz publicznie.Zdejmuję suba z twojego kanału.

  2. Gdybyś wiedział że ten problem z obrotami wynika z uszkodzonego dołu silnika to zaoszczędziłbyś kupę czasu i górę pieniędzy. Ta buda chyba nie zasługiwała na remont silnika, który tu później zrobiłeś. 😉

  3. Nie zgadzam się z Tobą. Nadużywasz słowa honor. Więc gdzie on jest skoro Wasz pracownik popełnił błąd. Pewnie zrobił to "honorowo " ! Zwykły czujnik. Owszem, każdy popełnia błędy. Klient raptus , nadymana persona. Ale postaw się w jego sytuacji. Błahostka była do zrobienia a spapraliście. Pewnie poczuł się oszukany. I nie wolno wszystkiego liczyć w koszcie usługi. Jako że była tania to znaczy, że można było to zrobić niewłaściwie ?! Masz duży potencjał i jesteś inteligentny. Wystarczyło klienta uspokoić i poprawić tę usługę. Przecież potrafisz to zrobić !!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!