Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Koleś z Jeepa ma problem. Na początku zrobiłem mu miejsce. Sam nikogo nie wpuścił. Patrz opis.Koleś z Jeepa ma problem. Na początku zrobiłem mu miejsce. Nie skorzystał. Wpuściłem tego 0:50 z Toyoty bo blokował pas zamiast jechać do końca, następny mądry. To nie był cwaniak a raczej niedoświadczony kierowca. A co do Jeepa to na końcu filmu jednak potrafił zrobić odstęp, ale wcześniej… po co? Jeszce by ktoś przed niego wjechał.

#Warszawa #MarkiM1 #Agresjadrogowa #ChamDrogowy #Wymuszenie #StopCham #BMW #Kolizja #Polskajazda #Stopagresjinadrodze #AUDI #Poland #Kobieta #Warszawa #Wymuszeniepierwszeństwa #Debilezakierownicą #Polskiedrogi #Przejściedlapieszych #Agresjadrogowa #szeryf #zajechanie #kraksa #Rowerzysta #Okupancilewegopasa #Bandytanadrodze #autostrada #wideorejestrator #Warszawskiedrogi #Wariatzakierownicą #BMW #Jazdanaczerwonym #Szybkiiwściekły #ZajechanieDrogi #kolizjadrogowa #Deskorolka #BlokowałLewyPas #Telefon #BrakReakcji #czerwoneświatło #TIR #Kumulacja #Odcinekdrogi #Jeep

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

50 komentarzy do „Koleś z Jeepa ma problem. Na początku zrobiłem mu miejsce. Sam nikogo nie wpuścił. Patrz opis.

 1. Nie wpuścił, bo rozumie i sam stosuje zasadę dojeżdżania do końca pasa.
  Mrugał, bo ewidentnie inni tego nie stosowali a powinni, ba czytam tu ze zdumieniem, że sam autor nie bardzo wie o co chodziło mrugającemu.

 2. A good vlog is the one that captures the essence of your daily life. it is yours. I can't compare. I found your channel unique. I enjoyed this content. Good channel maintenance.

  Good work there!

 3. Na tym zwężeniu to niestety norma, ty kogoś wpuścisz a ten gostek już nikogo nie wpuści. Dlatego jak widzę wieśniaka co przyśpiesza by nie wpuścić puszczam dwa auta przede mną 🙂
  Tutaj kolega Cesarstwo Tadeusza Rydzyka CTR się nie popisał, a szkoda bo bywam w tamtym rejonach bardzo często.
  Pozdrówki

 4. Jazda na suwak jest jednym z przejawów kultury na drodze, pan z Jeepa tej kultury nie przejawił zbyt wiele. Szerokości i miłego weekendu 😄

Dodaj komentarz

Zadzwoń!