Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KONIEC ODBUDOWY POLICYJNEJ BMW cz.2W tym odcinku kontynuujemy renowacje policyjnej BMW która ucierpiała w wypadku samochodowym.
💸Konkurs od mBank ► https://moje-prawko.pl/frank/

Auto przeszło naprawy lakiernicze, zostało w całości zaszpachlowane i zabezpieczone, a następnie nie do końca dobrze ale jednak oklejone.

📷 Mój Instagram ► https://www.instagram.com/dawidfrank/
🙋🏼‍♂️ Subskrybuj ► https://goo.gl/eDJVAE
💎Fanpage ► https://www.facebook.com/DawidFrankYT

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „KONIEC ODBUDOWY POLICYJNEJ BMW cz.2

  1. Ej ludzie ktoś pod filmem kupiliśmy samochód za grosze napisał że ekipa Franka jest zjeba** dajcie sobie od najnowszych i postawmy mu się dajcie mu łapę w dół a Frankowi łapę w górę

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!