Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kontrola Policji, Upalanie Dzika – Drift Life #27W tym odcinku zobaczycie co się wydarzyło na ostatnim treningu. Dużo upalania Dzikiem, gruzami i wiele więcej. Enjoy!

Dla tych, co chcą być na bieżąco zapraszamy na:

FB: http://www.facebook.com/drift.patriot
INSTA: http://www.instagram.com/drift.patriot

Odzież i akcesoria:
https://driftpatriot.com/sklep/

Większość materiału jest nagrane kamerą:
GoPro Hero 7 Black
Canon 5d

Muzyka:
Compton Daydream – Push N’ Glide
Euphoria – Andreas Ericson
Karats – Ballpoint
Visitor Wave 1 – Gunnar Johnsén
Outro: Young Ma Type Beat “Red LIfe”

Współpraca – drift.patriot@gmail.com

Drift Life or No Life !

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Kontrola Policji, Upalanie Dzika – Drift Life #27

  1. co za leb niby zawodowiec a takie rzeczy na drogach publicznych odpierdalac, robi sie na drift jakas licencje bo za takie odpierdalanie powinni ci ja zabrac nie pozdrawiam i zebys przegral wszystkie zawody i rozwalil tego "dzika" i gruza swojej laski tez, po za tym to zdrowia

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!