Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kosiarka konna i silnik S-320 – kolejne eksponatyFilm z transportu kolejnych eksponatów.
Kosiarka K1001 – więcej na https://retrotraktor.pl//forum/viewtopic.php?f=29&t=7710
Silnik S-320 – więcej tu https://retrotraktor.pl//forum/viewtopic.php?f=27&t=5337

Dziękuję Przemowi za pomoc w transporcie, Bolszewikowi za kosiarkę i Michałowi za przetrzymanie dla mnie silnika.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „Kosiarka konna i silnik S-320 – kolejne eksponaty

  1. Kosiarki konne pamiętam nie jako eksponaty, ale przy normalnej pracy, a załadunek "esaka" trochę ryzykowny, ale wazne, że skuteczny 😉

  2. To tego podwozia ci już nie sprzedał , tylko sam silnik ? Na dzień dzisiejszy ten S-320 już wyremontowany i do czego ci służy , jako napęd np. starych młockarni ?

  3. ja mam dwa siliniki tego typu w dobrym stanie. jeden kompletny a drugi nie ma glowicy. u mnie chodzily do napedu brykieciarki mechanicznej z powodu braku dostepu do odppwiedniego przydzialu mocy elektrycznej. dawaly sobie dobrze rade zastepujac silnik 15 kw. odpalane na korbe. jesli chodzi o twoj remont to sprawdz glowice uszczelke pod nia i uklad zasilania w paliwo bo pewnie zasyfialy jest zmien olej i ustawic dobrze odpreznik to na pewno bedzie ciekac. a czesci sa dostepne bo te silniki sa jeszcze stosowane w piaskarkach… pozdrawiam

  4. Pany, popularnie zwane esy pali się inaczej. Najpierw zalewamy gorącą wodą tylko tuleję tłoka (wskazane na zimnym silniku nawet w lecie, no chyba że 40st. w cieniu), odciągamy odprężnik. Następnie korbą rozpędzamy wał i włączamy kompresję ciągle machając korbą (nieodpowiednie osłabienie przyłożonej siły w tym momencie może spowodować uszkodzenie rąk-spowodowane tzw "odbiciem" kompresji). Zapaliłby za 1-2 razem. Oczywiście płyn chłodniczy dolewamy do pełna zbiornika już zimny.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!