Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kradzież "na walizkę" – praktyczny test i sposoby obrony – BEZ CENZURY

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689



===✅ Link aktualny w 2022✅===
https://mubi.pl/zachar – tu wydasz mniej na ubezpieczenie!
Po zakupie otrzymasz 150 zł cashback

W związku z tym, że „walizek” nie można było kupić ani w markecie, ani na bazarze, aby zrobić ten film musiałem współpracować z jedną ze „stron mocy”.

Film powstał przy współpracy z Agencją Ochrony K2, operatorem systemów K2GPS i TopGUARD
http://www.k2gps.pl
http://www.topguard.pl

Test „walizek” nieprzypadkowo przeprowadziłem na popularnym aucie – chciałem podkreślić, że problem dotyczy nie tylko aut luksusowych.

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/zacharoffpl
Instagram: https://instagram.com/zachar_off/
Zachar OFF: http://www.zacharoff.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

32 komentarze do „Kradzież "na walizkę" – praktyczny test i sposoby obrony – BEZ CENZURY

 1. Z życia wzięte, zabierał chłopak akumulator i dostawiał kartkę z napisem" Nie kradnijcie auta bo nie ma akumulatora.Przychodzi a auto na pustakach i kartka"Na chuj ci nowe alufelgi jak akumulatora nie masz".

 2. Co za pierdoły… Czym się różni "technologia GSM" czy "technologia GPS" od "technologii radiowej"?? Przecież i gsm czy GPS używają fali elektromagnetycznych, czyli radiowych

 3. 𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪__𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪

  𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪_

 4. „Sposoby obrony” nosz kur*a… niedość że płacimy kupę kasy za samochody, które po wyjeździe z salonu stoją tygodniami w serwisach, bo się elektronika pier***i, to w dodatku my jako kupujący mamy się martwić o to żeby nam na walizkę auta nie ukradli.

  Powiedzcie mi tylko po co jest ten system ? Że co, niby wygodniej miało być ? No to faktycznie wygodniej jest wyciągać i chować pilota
  z pokrowca/pudełka, żeby móc otworzyć drzwi.

  Dla mnie tamat jest prosty, jeżeli w salonie klient nie ma opcji wyboru rodzaju zabezpieczenia przed kradzieżą, to prawnie za każdą kradzież na walizkę powinien odpowiadać producent. Gwarantuje Państwu, że gdyby takie prawo zostało wprowadzone, to nagle koncerny motoryzacyjne znalazłby rozwiązanie.

  Podsumowując powiem krótko, ja mam w dupie pudełka, futerały i inne gadżety, bo nie po to wymyślono ten system, żeby po kieszeniach grzebać na parkingu. Także ja samochodu z tym gównem na pewno nie kupię.

 5. polski rząd łamie europwjska kartę praw człowieka. kradnac jawnie ludziom wolność. po to aby ukryć zbrodnie służby więziennej która doprowadziła do trwałego kalectwa Ziobro kazał mnie zamknąć w ośrodku w gostyninie nie wierzysz to wpisz sobie na YouTube TWÓRCZOŚĆ BESTI Z GOSTYNINA pod filmikiem prawdziwy opis przedsionku piekieł przeczytaj uważnie ze zrozumieniem. pozdrawiam zapraszam każdego dziennikarza do szczerej rozmowy ze mną dlaczego nie kierują tutaj najgroźniejszych przestępców? gdzie są księża pedofile bo tu nie ma żadnego? proszę autora tego felietonu o kontakt. temat o niebo ciekawszy niż kradzież na walizkę

 6. I love you my very fuck o yeach perfeshinal loved sexo oh a kiss you my india face check out poland boyfriend zachar is you can stop the belived love me like u too my body is chocolate end over fuck you love my ass is amazing total challenge evry new cars is nobroken come Yikes inside art destination yellow lamborghini led lights anvy and diamonds FENXY Barbie boss supericy bass kill u boom sejm wiejska is destrucishion Harley Quin generation order keep it fashion on the super crash icy kill this worlds is getting ave lord satan black hole bibly ritual evry boys is dance like me a toby like me play when evryting planets are a distrucion on forever end of galaxy lavitation in my system order evryone want's to universoners go to look respect !!!!!!!!.

 7. Wystarczy w domu mieć pudełeczko wyłożone zwykłą kuchenna folia aluminiową . Wystarczy kluczyk włożyć i zamknąć pudełeczko !!!! Nie stety mało ludzi wie i nawet ci tzw specjaliści od zabezpieczeń że folia zagłusza sygnał !!!!! To nic nie kosztuje a furmanką nie odbędzie . Dziękuję i nie ma za co !!!!!

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!