Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Król Połysku • Vlog 06 | Honda Civic UFO, korekta lakieru,polerowanie reflektorów, detailing wnętrza* Szósty odcinek Vloga *

Honda Civic UFO, spędziliśmy ponad 50 godzin pracy przy tym projekcie.

Zakres pracy:
– wieloetapowa etapowa korekta lakieru
– naprawa odprysków lakieru
– renowacja reflektorów
– renowacja zewnętrznych elementów z tworzyw
– detailing kół i nadkoli
– dogłębny detailing wnętrza
– wiele innych..

UWAGI.

W naszych Vlog-ach nie zawsze pokazujemy kadry ze wszystkich etapów pracy przy samochodzie, wiec jeżeli czegoś nie widzisz na filmie nie oznacza to, że pominęliśmy jakiś ważny etap 😉

Filmy nie są nastawione na komercyjną sprzedaż usług, mają na celu pokazanie naszej pasji i zainspirowanie do dbania o własne pojazdy.

Udoskonalamy metody filmowania, więc w kolejnych produkcjach będzie coraz lepiej 😉

Wszystkie prace wykonywane są z poszanowaniem środowiska naturalnego.Przeprowadzając czynności na zewnątrz, używamy w pełni biodegradowalnych preparatów, które mają odpowiednie wpisy w karcie produktu poświadczające brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Studio jest w trakcie urządzania, o oficjalnym starcie poinformujemy poprzez Nasze kanały social media oraz stronę internetową.Pokazywane projekty, w większości wykonywane są pro bono, mają na celu pokazanie pasji i budowanie marki.Istnieje możliwość komercyjnego wykonania usługi, jeżeli jesteś zainteresowany/a, prosimy o kontakt telefoniczny.

MISJA.
Prowadząc ten kanał i publikując filmy, chcemy zarazić jak największą ilość osób do tego, żeby w należyty sposób dbały o swoje samochody.

Jeżeli uważasz, że Nasz film dostarczył Tobie wartości, kliknij [łapkę w górę] i subskrybuj Nasz kanał.

Zachęcamy do komentowania, zadawania pytań i prosimy o konstruktywny Feedback, dzięki któremu będziemy mogli stawać się coraz lepsi, w tworzeniu i przekazywaniu wartości.

TELEFON:
Tel. +48 512 335 949
Tel. +48 880 389 721

Strona internetowa: https://www.krolpolysku.pl (w trakcie budowy)
Blog – https://www.krolpolysku.pl/blog
Instagram – https://www.instagram.com/krolpolysku
Google+ – https://plus.google.com/u/0/b/115176628493693923126
Facebook Fan Page – https://www.facebook.com/krolpolysku

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Król Połysku • Vlog 06 | Honda Civic UFO, korekta lakieru,polerowanie reflektorów, detailing wnętrza

 1. Witam dopiero znalazłem Pana kanał:) mam pytanie a z racji że nie mieszkam blisko muszę zrobić to sam:) czy może Pan napisać czym czyścić i "zakonserwować" zaimpregnować w hondzie nadkola i te nakładki na nadkolach specyficzne dla tych modeli ? czym wyczyścić kierownice ? moja jest śliska i bardo się świeci ,,, mam nadzieje że można z nią jeszcze coś zrobić:) będę wdzięczny za jakieś środki bardzo mi zależy żeby to auto było utrzymane w super stanie:) (tez czarny metalik:) pozdrawiam super kanał:)

 2. Witam Królu co do polerowania lamp polecam otworzyć maskę i dopiero działać z papierami wodnymi, później widać różnicę po otworzeniu maski. Sam zajmuje się odnawianiem lamp także taka mała uwaga 🙂

 3. Hej Królu . Pierwsze co mnie zniechęciło do oglądania twojego kanału to sama nazwa. Na szczęście jakimś trafem obejrzałem twój odcinek. Jesteś pozytywnym człowiekiem przekazujesz wiedze jak potrafisz. Wielki szacunek, naprawdę doceniam twoja prace , kto nie próbował ten nie ma pojęcia o co chodzi. Wiele wysiłku ,wkładasz w swoja prace. Życzę sukcesów , o byś nie musiał tego robić tylko, z powodów finansowych, mam nadzieję ,że kiedyś będziesz to tylko nadzorował mając dalej te same chęci i wiarę w wykonaną pracę.

 4. Królu Mój powiedz proszę czego używasz, do tylnej półki w bagażniku i wykładziny ? spryskujesz i wycierasz mikrofibrą. Jaka glinkę używasz i używasz wodę do poślizgu glinki? Pozdro

 5. Król to Król 🙂 Ja jak byłem w tym sklepie to mi "kazali wyjść" , przez allegro zamówić i zapłacić , wrócić i odebrać 🙁 auto bomba , dziś się wziąłem za swoje ale udało mi się tylko lampy wypolerować , i maskę oczyścić. Nie wydaje się to to aż tyle pracy.

 6. 1. Jaki środek został wykorzystany do czyszczenia kierownicy?
  2. Przedni pas z reflektorami został wypolerowany ręcznie beż żadnego urządzenia elektrycznego? Na filmie widać tylko jak ręka pracuje.
  3. Spoko robota, ale szkoda, że przód nie został bardziej pokazany pod koniec. Szczególnie chodzi mi o to zarysowanie na zderzaku, co na początku było widać i zadrapania lakieru na masce.

 7. Ludzie kochani to dziś czyszczenie auta też nazwać można projektem ? To słowo jest bardziej nadużywane, niż fraza "przez ostatnie 8 lat" 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!