Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kupiłem auto i od razu straciłem dowód…

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

44 komentarze do „Kupiłem auto i od razu straciłem dowód…

 1. Trzeba było założyć blachu UA to mógłbyś nawet karton na szyby założyć i wydech przy kolektorze zdjąć. Nic by Ci milicja nie zrobiła co więcej jeszcze by zapronowali eskortę.

 2. A jak on to sprawdził??

  Zdejmij folie jedz na stację diagnostyczna jeśli diagnosta stwierdzi że jest ok to Ci przywróci dowód. I może Cie w pompkę nocalowac

 3. Jest możliwość odzyskania dowodu rejestracyjnego, bez zmiany układu wydechowego.

  Jeśli wykona się odpowiednie badanie głośności wydechu, i okaże się że układ wydechowy nie przekracza określonych norm emisji spalin i ilość decybeli. To przynajmniej w teorii. Można go stosować, mieć, używać.

  Pomiar głośności powinien być wykonany w odpowiednich warunkach. Które są określone w przepisach. Podczas pomiaru należy zachować odpowiednie odległość pojazdu od innych obiektów, stosując pomiar na właściwym stanowisku pomiarowym, należy do pomiaru zastosować decybelomież powinien być ustawiony we właściwej odległości od pojazdu i pod odpowiednim kontem, podczas pomiaru chalas zewnętrzny otoczenia nie może zbyt wysoki. Gdyż może przekłamywać wynik, przez co uzyskany wynik nie będzie wiarygodny. Pomiar powinien być wykonywany przy określonej wartości obrotów wału korbowego silnika.

  A pomiary z aplikacji w telefonie w chalaśliwym otoczeniu są mocno dyskusyjne. Nie powinno być przesady ani w jedną stronę, ani w drugą stronę.

  W skrócie najlepiej pojęć na stację diagnostyczną mająca, stanowisko do pomiaru głośności układów wykonawczych. Bo może się okazać że jest wszystko w porządku, i zaoszczędzisz na kosztach zakupu nowego układu wydechowego.

 4. Po jaką cholerę nagrywasz ten film na YT, a nie przechodzisz w nim do sedna?!
  Już takie śmieci tu wrzucacie, że głowa boli. Pokazujesz na insta, to siedź tam i nie zaśmiecaj YT

 5. Nic tak nie wkurwia jak jakiś złom tuningowany ktorego silnik brzmi paskudnie a sebix jeszcze podbija głośność tej tragedi wydechami, straight pipami i innymi strzelaniami aż uszy bolą.. ja rozumiem wydech w ferrari ale nie w zwykłej rzędowej czwórce… Co będzie nastepne, popcorn z tipo? Ludzie litości…

 6. U nas policja nie służy. To darmozjady które potrzebują się wyspać gdzieś w radiowozie a później wypisać mandat za byle co najlepiej pijaczką pod sklepem. Coś ci zginie nie ma ich. Brak dowodów sprawa umożona. Nie chce się cymbała ruszyć głowy. Okradną cię z kasy na olx czy na blika nie interesuje ich to za trudna sprawa lepiej wypisać mandat za brak światła w aucie. Płacisz podatki na nich a pomocy zero!! Powinni rozliczać ich co dobrego zrobili te nieroby z tego powinni mieć płacone

 7. mi też zabrano dowód za:
  -Przyciemnione lampy tył
  -wydech wyprowadzony z lewej strony auta z boku
  -poszerzane felgi ,które rzekomo wystają poza obrys(nie wystaką poza dodatkowe nadkola)
  -zbyt wąskie opony do tych felg xd
  Policjant z nieoznakowanego bmw stwierdził ,że passat b4 afn 110 mojego brata to kompletny gruz i zapytał się mnie ,kto wpadł na taki pomysł ,żeby zrobić takie modyfikacje.
  Od momentu zdania prawa jazdy bez przerwy patrzę w lusterka,radiowóz jechał za mną przez około 9 km.
  Miałem sam sobie ustalić wysokość mandatu( ustaliłem 100 zł)
  ale na koniec żadnego mamdatu nie dostałem.

 8. Jeżeli stwierdził o tak że za głośny bez pomiaru głośności to mogą cię pocałować w pompkę . A co do wydechu nie wymieniaj go, zostaw przegląd przyjdzie na spokojnie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!