Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KUPILIŚMY I ZŁOŻYLIŚMY JĄ W 24H ! | RX-8 TURBO DRIFTSPEC !Siema ! Tak więc film wleciał na kanał 💖 Szukam kogoś kto podejmie się zrobienia mocy w tym aucie w niedługim czasie 🖐 Także jeśli jesteś to ty to dawaj znać !

Nie zapominajcie o instagramie na którym się dużo dużo więcej dzieje 🙌

Mazak – https://instagram.com/mazakmaciek

Dawid kamera 🔥- https://instagram.com/dawid_zatylny

Kuba – https://instagram.com/xkubiqx

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

34 komentarze do „KUPILIŚMY I ZŁOŻYLIŚMY JĄ W 24H ! | RX-8 TURBO DRIFTSPEC !

  1. Fajnie zobaczyć odcinek na kanale hah, auto fajne i raczej bym zostawił w czerwonym tylko żeby to body jeszcze miało kolor. Miłego dnia!

  2. Mazak ta chociaż zjechala z lawety normalnie , i nietrzeba było jej ściągać na wszytskie sposoby co szara jak przyjechala do Ciebie 🤣 ale spoko nie ma problemu za pomoc 😅❤

  3. Czy ty przypadkiem nie jechałas nią przez Sośnicowice w ostatnim czasie ? Jeśli nie to była to inna czerwona rx8 z blacha zamontowana jak w alfie 🤣

Dodaj komentarz

Zadzwoń!