Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kupiliśmy na aukcji internetowej Fabie z LPG | Zobacz dlaczego diagnosta nie chce zrobić przegląduW dzisiejszym programie przedstawię wam ciekawą sytuacje związaną ze Skodą Fabią 🙂

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Kupiliśmy na aukcji internetowej Fabie z LPG | Zobacz dlaczego diagnosta nie chce zrobić przeglądu

 1. Aha, jeszcze jedno. Tu się udało bo kupowane od firmy która papiery od gazu miała i dało się je odzyskać. Gdyby zakup był od kogoś kto sam sobie ją założył albo założył w warsztacie ale nie wbił w dowód a papiery pogubił to kaplica. Albo demontaż instalacji albo montaż nowej z papierami.

 2. Są takie przypadki często w poleasingówkach, przy 1 rejestracji nikt nie okazał dokumentów od gazu i zarejestrowali bez, bo skąd wydział miał wiedzieć że gaz jest w tym samochodzie, 1 przegląd po 3 latach i wychodzą kwiatki. Często też jak już do rejestracji w idą wszystkie dokumenty i gaz wbiją to decyzji o badaniu zbiornika z TDT wraca do właściciela, czyli leasingu, a użytkownikowi albo nastepnemu wlascicielowi jest potrzebna pozniej przy przeglądzie i po 3 latach trzeba ściągać duplikat za 60 zł z TDT, czekać 2 tygodnie.

 3. Jaka to niby ciekawa sytuacja? Że kupujący po zakupie sprawdza dokumenty auta?
  Full profeska.
  Kup se auto a potem zajrzyj pod maskę. Ciesz się, że zbiornik był jeszcze w okresie homologacji bo bez tego musiałbyś go wymienić na nowy albo zdemontować instalację . Mogłeś trafić na przekładkę na diesla a w papierach benzyna albo VIN od innego. Ewentualnie zakaz rejestracji też mógłbyś trafić.

 4. Powiem wam coś ciekawego.
  Mam 10 aut fifmowe Toyota Aygo z fabrycznym LPG w leasingu i żaden nie ma w dowodzie wbitego gazu. Papiery wszystkie mam. Ciekawe jaka zabawę będzie miał koleiny użytkownik jak pozbędę się auta przed przeglądem:)

 5. Jakbyś miał przegląd ważny to mógłbyś normalnie zarejestrować, a później dopiero gaz dopisać, albo też mogłeś udać się do wydziału komunikacji gdzie był poprzednio zarejestrowany i tam by wpisali ten gaz, no ale nie wiem czy to sens jeśli był daleko.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!