Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ładowanie podczas parkowania. Wystarczy to co już jest. Kilka gniazdek 230/400V i mobilna ładowarka.Parking przy stadionie. Co jakiś czas na słupie jest zamontowana taka skrzynka. Ma wszystko co potrzebne do podłączenia auta elektrycznego. Nawet podlicznik. Wystarczy podłączyć EVSE, czyli ładowarkę mobilną i można ładować samochód podczas postoju. Oglądamy mecz lub koncert, a auto w tym czasie pobierze kilkanaście kilowatogodzin prądu. Akurat na spokojny powrót do domu (w większości przypadków) lub dotarcie do którejś ze stacji ładowania DC na trasie (jeśli ktoś przybył z daleka).

#tesla #shorts #elektromobilność

———-
Podejmij wyzwanie i na 14 dni zostań roślinożercą. Poniższy link Ci to ułatwi. Otrzymasz 10% dodatkowego rabatu na pierwsze zamówienie.
https://zamowienie.mihiderka.pl/mihiderka?ref=8017
#kuchniaroślinna #EV #elektromobilność #OZE

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Ładowanie podczas parkowania. Wystarczy to co już jest. Kilka gniazdek 230/400V i mobilna ładowarka.

  1. Filozof , pierwsze silniki spalinowe były na etanol a później nastała prohibicja niedaleka historia z USA teraz elektryki i prohibicja na ropę uśmiecha się historia a fakt jest taki nikt tego auta jako 2 , 3 nie kupi pomyśl o tym

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!