Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Laguna 3 – Awaryjne otwieranie wlewu paliwaNA filmie odpowiedź na pytanie: JAk otworzyć zablokowany wlew paliwa?

Grupa miłośników Laguny 3ciej generacji
https://www.facebook.com/groups/245083392860086/

Zapraszam także do polubienia strony na facebooku: https://www.facebook.com/Laguna3ciekawostki/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Laguna 3 – Awaryjne otwieranie wlewu paliwa

  1. Mnie też to dziś spotkało podjeżdżam na stacje i zonk,klapka od wlewu się nie otwiera ,zrobiłem tak jak na filmie pomogło ale teraz klapkę można zawsze otworzyć,pytanie czy można tak jezdzić?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!