Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Lakierowanie w garażu Mercedes e-classe 2018.



Naprawa blacharsko- lakiernicza uszkodzeń tj. tylny błotnik naprawa blacharska i lakiernicza + lakierowanie tylnego zderzaka i smart repair na przednim zderzaku.
Jestem otwarty na konstruktywną krytykę.
Na filmie nie jest przedstawione szczegółowo co i jak było robione. Nie wim czy to kogoś by interesowało.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Lakierowanie w garażu Mercedes e-classe 2018.

  1. krytykują ci co siedza w domu przed kompem i nigdy takich rzeczy nie robili.w garazu tez da sie zrobic zajebiscie tylko czeba pojęcia troche, widac ze wyszlo bardzo dobrze

  2. Dobra robota. Polecam ściągać taśmę z rantów na blotnikach zaraz po bezbarwnym nie robi sie wtedy taka kanta i łatwiej sie poleruje i jeszcze na gołą blache przydał by sie epoksyd lub reaktywny przed akrylowym . Pozdro

  3. no naprawdę , nie ma się do czego przyczepić . Chodź powiem szczerze , że z początku myślałem , że tych dwóch wtrąceń się nie pozbędziesz .

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!